180 € kuus
 • Duster brošüür

  Duster brošüür

  Lae brošüür alla siit:

  Lae alla

 • Dusteri lisavarustuse brožüür

  Dusteri lisavarustuse brožüür

  Lae brošüür alla siit:

  Lae alla

ERAKORDSELT MITMEKÜLGNE MAASTUR!

Uus Dacia Duster väljendab tõelist maailmaränduri vaimu. Usaldusväärne teekaaslane ja Dacia legendaarse peremaasturi kehastus.

UUE KUJUNDUSEGA KERE ESIOSA

Uue Dacia Dusteri esiosa ilmestavad uued Y-kujulised tuled. Need jätkavad radiaatorivõre joont kolmemõõtmelise efektiga ning lisavad autole veelgi selgemalt eristuvat stiili.

LEEDTULED

Uue Dacia Dusteri esi- ja tagatuledes kasutatav ainulaadne leedtehnoloogia tagab veelgi parema nähtavuse.

DÜNAAMILINE KERE TAGAOSA

Uue disainiga spoiler ja 16" või 17" valuveljed lisavad Uuele Dacia Dusterile aerodünaamilisust.

ERILINE KESKKONSOOL

Liugleva käetoega keskkonsoolis paikneb 1,1 l mahuga panipaik ning 2 USB liidest ees ja 2 taga (lisavarustus), et katta kogu pere vajadused.

ERGONOOMILISED ISTMED

Uues Dacia Dusteris kindlustavad 5 reisijale erakordse mugavuse uuenenud istmed, mis on varustatud veelgi mugavamate peatugedega.

MULTIMEEDIA

2 UNIKAALSET MULTIMEEDIASÜSTEEMI

MEDIA NAV*

Telefon, raadio, GPS-navigatsioon, uuenenud 4x4 Monitor (4x4 versioonil), multimeedia… Ühenda oma nutitelefon Bluetoothi® või USB kaudu dubleeri selle ekraanipilt juhtmega või juhtmevabalt 8" puuteekraanil, et jälgida infot ilma silmi teelt pööramata. 6 sisseehitatud kõlarit tagavad kõrge helikvaliteedi ning unustamatu naudingu oma lemmiklugude kuulamisest.

* Ühildub Android Auto™ ja Apple CarPlayga™.

MEDIA DISPLAY*

Tänu juhtmega nutitelefoni dubleerimisfunktsioonile saad nautida oma lemmikrakenduste kasutamist Uue Dacia Dusteri multimeediasüsteemi Media Display 8" puuteekraanil: telefon, raadio, täiustatud 4x4 Monitor (4x4 versioonil)… 4 sisseehitatud kõlarit võimaldavad sul reisida oma lemmikmeloodiate rütmis. 

SALONGI VARUSTUS

MUGAVUS IGAL MAASTIKUL

FUNKTSIONAALSUS
 

SUUR 8" PUUTEEKRAAN

Et pakkuda veelgi rohkem mugavust, on multimeediasüsteem varustatud 8" puuteekraaniga, mis lihtsustab info lugemist ja kasutamist. 

ERGONOOMILINE KESKKONSOOL

Keskkonsoolil paiknevad 2 USB-liidest ees ja 2 taga, topsihoidik ja liuglev käetugi koos 1,1 l panipaigaga tagavad mugavuse ja hea asjade paigutuse.

AUTOMAATNE KLIIMASEADE

Seadista temperatuuri vastavalt oma soovile ja naudi ideaalset soojusmugavust!

TEHNOLOOGIAD

MULTIVIEW KAAMERA

MultiView kaamerasüsteem sisaldab 4 kaamerat (ees, taga ja külgedel). See kindlustab manööverdamisel veelgi suurema täpsuse ning käivitub parkimisel automaatselt, kui lülitatakse sisse tagurpidi käik. Ka käsitsi on võimalik seda sisse lülitada.


* Ühildub Android Auto™ ja Apple CarPlayga™. 

NUTITELEFONI EKRAANI DUBLEERIMINE

Helista, kasuta GPS-navigatsiooni, kuula oma lemmikmuusikat… Ühenda lihtsalt nutitelefon ja kasuta oma lemmikrakendusi multimeediasüsteemi 8" puuteekraanil*.

KEYLESS ENTRY VÕTMEKAART

Sul on käed täis? Pole probleemi! Ava oma Uus Dacia Duster ja käivita mootor Keyless Entry võtmekaardiga.

MITMEKÜLGSUS

JUHIABISÜSTEEM 4X4 MONITOR*

Multimeediasüsteemi 8" puuteekraanil kuvatakse infot, mis Uue Dacia Dusteriga sõitmisel juhile abiks on: tõusunurk, kaldenurk, kompass, kõrgusmõõtur ja kiiruse kontroll laskumisel.

* Saadaval 4x4 versioonile.

** Märgis 3PMSF
 

KLIIRENS 214 MM*

Sinu Uue Dacia Dusteri maastikuvõimekus ja 214 mm kliirens võimaldavad sul ohutult sõita ka raskemates maastikuoludes.

AASTARINGSED REHVID*

Mudane tee? Lumine tänav? Raske manööver? Pole probleemi! Tänu parema haarduvusega rehvidele**, ei peata sind Uue Dacia Dusteri roolis miski.

OHUTUS- JA JUHIABISÜSTEEMID

MAASTUR, MIS ON LOODUD SINU OHUTUSE HUVIDES

Pimenurga jälgimissüsteem 

MultiView kaamera

Mägipidur

Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik

Hädapidurdusassistent

Mäeltstardiassistent

MÕÕTMED

OPTIMAALSETE MÕÕTMETEGA MAASTUR

MEIE PAKKUMINE VASTAB SINU VAJADUSTELE

ECO-G 100: säästlik

Uus Dacia Duster on saadaval Dacia kahekütuselise bensiini- ja LPG-mootoriga ECO-G 100. Auto tootmisfaasis tehases paigaldatava gaasiseadmega ECO-G 100 tagab ohutuse ja tõhususe ning pakub ka keskkonnakaitse seisukohast puhtamat alternatiivi. See lahendus ei vähenda mitte ainult kütusekulu vaid ka CO 2 heitmeid. Ja see pole veel kõik! Süsteemi on lihtne kasutada - sellel on kaks kütusepaaki - üks bensiini ja teine veeldatud naftagaasi jaoks, mis kokkuvõttes pikendavad märgatavalt Uue Dacia Dusteri sõiduulatust. Turbolaadimisega LPG-mootor võimsusega 100 hj kindlustab nii säästlikkuse kui ka sõidunaudingu.

BENSIIN

Tänu tahmaosakeste filtriga bensiinimootorile, mis vastab kehtivatele Euro6 normidele, pakub Uus Dacia Duster nii sõidunaudingut kui ka keskkonnasõbralikkust. Mootori kettülekanne aga aitab kokku hoida hoolduskulusid.

TCe 90
Meelerahu igas päevas  

Esiveo ja 6-käigulise manuaalkäigukastiga ühendatud uue põlvkonna kolmesilindriline turbomootor, võimsusega 90 hj, on keskkonnasäästlik ning kindlustab paindliku ja dünaamilise sõidu.

TCe 130
Mitmekülgsus ja dünaamika  

240 Nm pöördemomendiga 4-silindriline turbomootor, võimsusega 130 hj, on saadaval esiveo ja 6-käigulise manuaalkäigukastiga. See kombinatsioon pakub väiksemat kütusekulu ning suurepärast reageeringut ja paindlikkust. 

TCe 150 4x4
Nauding sõitmisest kõikjal

Nelikvedu ja manuaalkäigukast koos 4-silindrilisele turbomootoriga tagavad suure jõudluse ja tõelise sõidunaudingu. Mootori võimsus on 150 hj ja maksimaalne pöördemoment 250 Nm.

TCe 150 EDC
Mugavus ja sõidunauding  

Esiveolisele versioonile pakutav 4-silindriline turbomootor võimsusega 150 hj on saadaval ka 6-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga. See kindlustab maksimaalse sõidunaudingu.

DIISEL

dCi 115
Tõhusus ja mitmekülgsus  

4-silindriline turbomootor on saadaval nii esiveolisele kui ka nelikveolisele versioonile. See on ühendatud 6-käigulise manuaalkäigukastiga ning ühendab võimsuse ja mitmekülgsuse madalama kütusekuluga.

Varustustasemed

EXPRESSION

Alates 15 890 €

EXPRESSION

JOURNEY

Alates 17 490 €

JOURNEY

EXTREME

Alates 18 890 €

EXTREME