164 € kuus

KAASAEGNE JA SOLIIDNE VÄIKEAUTO

Eristuv siluett ja uute, Daciale margiomaste Y-kujuliste leedtuledega ümber kujundatud esiosa, paljastavad Sandero täielikult uuenenud välimuse. Salongi ilmestavad avar pakiruum ja praktilised panipaigad. Dacia Sandero kohaneb vaevata sinu igapäevaste ülesannetega ja muudab su reisid veelgi nauditavamaks.

TUGEV ISELOOM NING JALUSTRABAV DISAIN: EES…

Leed-lähituled, uue kujundusega mootorikaas ja kaitserauad, uuenenud radiaatorivõre… Sandero esiosa iseloomustavad selged jooned ja rõhutatud reljeefid.

… KÜLGEDEL...

Uue välimusega ukselingid, küljepeeglid, antenn katuse tagaosas ja harmooniliselt integreeritud rattakoopaservad… Sandero rõhutab oma kaasaegset stiili igas detailis.

… JA TAGA.

Uute Y-kujuliste tagatulede disain, uue kujundusega kaitseraud ja lingiga integreeritud tagaluugi avamisnupp kehastavad Sandero kaasaegset ja soliidset stiili.

MUGAVUS ENNEKÕIKE!

Veelgi rohkem mugavust esiistmetel, veelgi rohkem õla- ja põlveruumi ruumi reisijatele, suur hulk panipaiku ja avar pakiruum… Sanderos reisimine on tõeline nauding!

KVALITEETNE VIIMISTLUS

Kroomääristusega näidikutepaneel, satäänefektiga ukselingid ja lülitid, tekstiiliga viimistletud armatuurlaud ja uksepaneelid… Sandero teab kui tähtis on iga detail.

VARUSTUS

KASUTUSMUGAVUS JA MITMEKÜLGSUS

MUGAVUS

UUE KUJUNDUSEGA ARMATUURLAUD

Armatuurlaua uus paigutus koondab Sandero kõik olulised juhtimiselemendid ühte kohta.

RUUMIKAS SALONGKEYLESS ENTRY

PRAKTILISED PANIPAIGAD

Mobiiltelefon, võtmed, prillid, käekott… Korrasta oma igapäevaelu, kasutades ära Sandero keskkonsoolil asuvate panipaikade võimalused.

TEHNOLOOGIA

KEYLESS ENTRY

Ava ja lukusta auto uksed ning käivita mootor vabakäe-võtmekaardi Keyless Entry abil.

KAASAEGSED TEHNOLOOGIAD

MEDIA NAV*

Loe silmi teel tõstmata kogu vajalikku infot 8" puuteekraanilt, millel on ka juhtmevaba telefoniekraani dubleerimise funktsioon. Telefon, raadio, GPS-navigatsioon, multimeedia… Ühenda oma nutitelefon Bluetoothi® kaudu või 3,5 mm audiopistiku või USB-liidese abil. 6 sisseehitatud kõlarit võimaldavad sul nautida suurepärast helikvaliteeti.* Ühildub Android Auto™ ja Apple CarPlayga™.   

MEDIA DISPLAY*

Kasuta oma lemmikrakendusi 8" puuteekraani kaudu, millel on ka mobiiltelefoni ekraani dubleerimisfunktsioon ning sõida oma lemmikmuusika rütmis, mis kõlab neljast sisseehitatud kõlarist.

MEDIA CONTROL JA RAKENDUS DACIA MEDIA CONTROL

Integreeritud raadio ja Bluetooth® telefoniühendusega uus Media Control süsteem võimaldab sul helisüsteemi juhtida roolil asuvate nuppude abil. Tänu lihtsamale ligipääsule su lemmik navigatsioonisüsteemile ja raadio kasutajaliidese kuvamisele su telefoniekraanil, pakub rakendus Dacia Media Control sulle veelgi rohkem mugavust. 2 kõlarit on paigaldatud esiuste paneelidele.

JUHIABI- JA OHUTUSSÜSTEEMID

SEE, MIS SULLE KÕIGE OLULISEM ON!
 

6 turvapatja

Aktiivne hädapidurdusassistent (AEBS)

Eesmine ja tagumine parkimisabisüsteem ning tagurduskaamera

Pimenurga jälgimissüsteem

Mäeltstardiassistent

Automaatne parkimispidur

Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik

Automaatne hädaabiteavitussüsteem E-call

MÕÕTMED

OPTIMAALSETE MÕÕTMETEGA VÄIKEAUTO

DACIA SANDERO MOOTORIVALIK

SÄÄSTLIKUD MOOTORID

Võidukas kooslus! Vähenda kütusekulu ja kulutusi hooldusele meie mootorite abil, mis on loodud vastama sinu igapäevastele vajadustele.

ECO-G - SÄÄSTLIK VALIK

ECO-G 100

Dacia Sandero on varustatud mootoritega, mis kasutavad kütusena nii bensiini kui ka veeldatud maagaasi ECO-G. See tehases paigaldatav, läbiproovitud ja lihtsalt kasutatav lahendus maksab vähe ning on madalate kasutuskuludega, tagades samas kokkuhoiu kütusekuludelt ja madalama CO2 heitkoguse. Ja see pole veel kõik! Tänu turbolaadimisele ja 100-hj võimsusele, kindlustab gaasiga töötav mootor nii ökonoomsuse kui ka sõidunaudingu. 

BENSIIN

Tahmaosakeste filtriga bensiinimootor, mis vastab uuele Euro6 standardile, kindlustab Sanderole sõidumugavuse ning tagab ka veelgi suurema keskkonnasõbralikkuse.

TCe 90
Ülimalt mitmekülgne

Viimase põlvkonna 3-silindriline turbomootor võimsusega 90 hj on varustatud manuaalkäigukastiga. See kindlustab madala kütusekulu ja CO2 heitkoguse, pakkudes samal ajal tõelist sõidunaudingut. Hoolduskulusid aitab omakorda vähendada mootoris kasutatav kettülekanne.   

TCe 90 CVT
Tagab sõidumugavuse


Naudi meeldivat ja sujuvat sõitu! 3-silindriline turbomootor, võimsusega 90 hj, on ühendatud uue põlvkonna CVT-automaatkäigukastiga. See kindlustab sujuva kohaltvõtu ja käiguvahetuse ning paindliku kiirenduse.

SCe 65
Taskukohane


Kaasaegne ja ökonoomne kolmesilindriline mootor, võimsusega 65 hj, on saadaval manuaalkäigukastiga. Selle arendamisel oli peaeesmärgiks leida optimaalseim lahendus linnaliikluseks. Kettülekande kasutamine aitab vähendada hoolduskulusid ning lisab sellele mootorile veel ühe eelise.

Varustustasemed

EXPRESSION

Alates 13 790 €

EXPRESSION

STEPWAY ESSENTIAL

Alates 14 490 €

STEPWAY ESSENTIAL

STEPWAY EXPRESSION

Alates 15 490 €

STEPWAY EXPRESSION

STEPWAY EXTREME

Alates 17 190 €

STEPWAY EXTREME