180 € kuus
 • Sandero Stepway brošüür

  Sandero Stepway brošüür

  Lae brošüür alla siit:

  Lae alla

 • Sandero Stepway lisavarustuse brožüür

  Sandero Stepway lisavarustuse brožüür

  Lae brožüür alla siit:

  Lae alla

KAASAEGNE JA VASTUPIDAV LINNAMAASTUR

Efektne siluett, selged ja horisontaalsed jooned, uus Y-kujuline leedtulede joon ja kõrgem kliirens - Dacia Sandero Stepway esitleb täiesti uut disaini, rõhutades oma linnamaasturlikkust. Mugav interjöör üllatab oma multifunktsionaalse keskkonnaga, milles ootavad sind unustamatud seiklused.

TÕELISELT JÕULINE LINNAMAASTURI STIIL: EES…

Eristuv esiosa, mida ilmestavad uue kujundusega radiaatorivõre ja uus Y-kujuline tuledejoon - Sandero Stepway rõhutab oma linnamaasturi iseloomu.

… KÜLGEDEL...

Kõrgem kliirens, kohandatavad katuseraamid, külgmised kaitseliistud, harmooniliselt integreeritud rattakoopaservad, teemantläikega valuveljed - Sandero Stepway ühendab endas stiili ja turvalisuse.

… JA TAGA.

Y-kujuline tagatulede joon, uue kujundusega kaitseraud, lingiga integreeritud tagaluugi avamisnupp, uued kaitseliistud ja antenn katuse tagaosas - Sandero Stepway on kaasaegne igas detailis.

ERGONOOMILINE JA UUENDUSLIK INTERJÖÖR

Panoraamne näidikutepaneel, käetoe ja panipaikadega kõrge keskkonsool, suur 8" ekraan, mis võimaldab infot lugeda ilma silmi teelt kõrvale pööramata - reisi parimates tingimustes!

DÜNAAMIKAT PEEGELDAV VIIMISTLUS

Uued ukselingid, eriline Stepway polster, dünaamilisust rõhutavad oranžid õmblused, eksklusiivne Stepway märgistus - Sandero Stepway eristub uuenduslikkusega.

VARUSTUS

KASUTUSMUGAVUS JA MITMEKÜLGSUS

MITMEKÜLGSUS

KOHANDATAVAD KATUSEREELINGUD

Eile oli vaja transportida jalgratast, aga täna paigaldada katuseboks? Oma Sandero Stepway jaoks ei pea sa selleks erinevaid katuseraamide komplekte ostma! Geniaalsed kohandatavad katusereelingud saab vaevata pöörata risttaladeks, mis võimaldavad transportida kõikvõimalikku varustust. 

KOHANDATAV PAKIRUUM

Sul on vaja tihti midagi vedada? Kokkuklapitavad tagaistmed aitavad pakiruumi veelgi suuremaks muuta.  

KÕRGEM KLIIRENS

Tänu kõrgendatud kliirensile võid oma Sandero Stepway roolis muretult kõigile teedele pöörata.  

MUGAVUS

KEYLESS ENTRY (VÕTMETA LUKUSTUS- JA KÄIVITUSSÜSTEEM)

Oled tüdinenud taskutest autovõtme otsimisest? Ava ja lukusta auto uksed ning käivita mootor vabakäe-võtmekaardi Keyless Entry abil - see on lihtne!

PRAKTILISED PANIPAIGAD

Sandero Stepway on varustatud mitmete praktiliste panipaikadega ning täiendav panipaik käetoe all lihtsustab sul oma igapäevaelu korrastamist veelgi.

TEHNOLOOGIA

LEED-LÄHITULED

Optimaalse nähtavuse tagamiseks nii päeval kui öösel ja kõigis ilmastikuoludes, lülituvad su Uue Sandero Stepway tuled automaatselt sisse. Klaasipuhastite automaatrežiim muudab aga auto kasutamise veelgi lihtsamaks.

AUTOMAATNE PARKIMISPIDUR

Automaatne parkimispidur pakub sulle veelgi rohkem mugavust ja funktsionaalsust.

MULTIMEEDIA

KAASAEGSED TEHNOLOOGIAD

MEDIA NAV*

Loe silmi teel tõstmata kogu vajalikku infot 8" puuteekraanilt, millel on ka juhtmevaba telefoniekraani dubleerimise funktsioon. Telefon, raadio, GPS-navigatsioon, multimeedia… Ühenda oma nutitelefon Bluetoothi® kaudu või 3,5 mm audiopistiku või USB-liidese abil. 6 sisseehitatud kõlarit võimaldavad sul nautida suurepärast helikvaliteeti.* Ühildub Android Auto™ ja Apple CarPlayga™.   

MEDIA DISPLAY*

Kasuta oma lemmikrakendusi 8" puuteekraani kaudu, millel on ka mobiiltelefoni ekraani dubleerimisfunktsioon ning sõida oma lemmikmuusika rütmis, mis kõlab neljast sisseehitatud kõlarist.

MEDIA CONTROL JA RAKENDUS DACIA MEDIA CONTROL

Integreeritud raadio ja Bluetooth® telefoniühendusega uus Media Control süsteem võimaldab sul helisüsteemi juhtida roolil asuvate nuppude abil. Tänu lihtsamale ligipääsule su lemmik navigatsioonisüsteemile ja raadio kasutajaliidese kuvamisele su telefoniekraanil, pakub rakendus Dacia Media Control sulle veelgi rohkem mugavust. 2 kõlarit on paigaldatud esiuste paneelidele.

JUHIABI- JA OHUTUSSÜSTEEMID

SEE, MIS SULLE KÕIGE OLULISEM ON!

6 turvapatja

Aktiivne hädapidurdusassistent (AEBS)

Eesmine ja tagumine parkimisabisüsteem ning tagurduskaamera

Pimenurga jälgimissüsteem 

Mäeltstardiassistent

Automaatne parkimispidur

Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik

Automaatne hädaabiteavitussüsteem E-call

MÕÕTMED

OPTIMAALSETE MÕÕTMETEGA KROSSOVER

DACIA SANDERO STEPWAY MOOTORIVALIK

SÄÄSTLIKUD MOOTORID

Võidukas kooslus! Vähenda kütusekulu ja kulutusi hooldusele meie mootorite abil, mis on loodud vastama sinu igapäevastele vajadustele.

ECO-G - SÄÄSTLIK VALIK

ECO-G 100

Dacia Sandero Stepway on varustatud mootoritega, mis kasutavad kütusena nii bensiini kui ka veeldatud maagaasi ECO-G. See tehases paigaldatav, läbiproovitud ja lihtsalt kasutatav lahendus maksab vähe ning on madalate kasutuskuludega, tagades samas kokkuhoiu kütusekuludelt ja madalama CO2 heitkoguse. Ja see pole veel kõik! Tänu turbolaadimisele ja 100-hj võimsusele, kindlustab gaasiga töötav mootor nii ökonoomsuse kui ka sõidunaudingu.   

BENSIIN

Tahmaosakeste filtriga bensiinimootor, mis vastab uuele Euro6 standardile, kindlustab Sandero Stepway le sõidumugavuse ning tagab ka veelgi suurema keskkonnasõbralikkuse.

TCe 90
Ülimalt mitmekülgne


Viimase põlvkonna 3-silindriline turbomootor võimsusega 90 hj on varustatud manuaalkäigukastiga. See kindlustab madala kütusekulu ja CO2 heitkoguse, pakkudes samal ajal tõelist sõidunaudingut. Hoolduskulusid aitab omakorda vähendada mootoris kasutatav kettülekanne.   

TCe 90 CVT
Tagab sõidumugavuse


Naudi meeldivat ja sujuvat sõitu! 3-silindriline turbomootor, võimsusega 90 hj, on ühendatud uue põlvkonna CVT-automaatkäigukastiga. See kindlustab sujuva kohaltvõtu ja käiguvahetuse ning paindliku kiirenduse.

Aktiivsed pakkumised puuduvad