Kontaktid

Google map

ABC Motors AS - Renault Pro+ ja Dacia esindus

Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn

Broneeri teenindus Broneeri proovisõit

Autode müük

+372 674 7700

E-R
9.00 -18.00
L
10.00 -15.00

Hannes Aro
Hannes Aro Automüügikonsultant

Tallinn +372 674 7714
+372 5865 0670
hannes.aro@abcmotors.ee

Madis Lind
Madis Lind Automüügikonsultant

Tallinn +372 674 7753
+372 505 8575
madis.lind@abcmotors.ee

Aleksander Koorits
Aleksander Koorits Automüügikonsultant

Tallinn +372 674 7744
+372 5887 1701
aleksander.koorits@abcmotors.ee

Veljo Roosimaa
Veljo Roosimaa Suurkliendi müügijuht

Tallinn +372 674 7745
+372 526 9999
veljo.roosimaa@abcmotors.ee

Martin Gustavson
Martin Gustavson Müügijuht

Tallinn +372 674 8778
+372 516 2666
martin.gustavson@abcmotors.ee

Toomas Soosalu
Toomas Soosalu Müügidirektor

Tallinn +372 674 7740
toomas.soosalu@abcmotors.ee

Reelika Pukk
Reelika Pukk Infosekretär

Tallinn +372 674 7700
reelika.pukk@abcmotors.ee

Teenindus ja hooldus

+372 674 7773

E-R
7:45 -18.00

Oliver Orunurm
Oliver Orunurm Hooldusnõunik

Tallinn +372 674 7772
hooldus@abcmotors.ee

Erko Martinson
Erko Martinson Hooldusnõunik

Tallinn 674 7773
hooldus@abcmotors.ee

Robert Truve
Robert Truve Varuosade müügijuht

Tallinn 674 7775
varuosad@abcmotors.ee

Edvig Arm
Edvig Arm Varuosamüügi konsultant

Tallinn 674 7776
varuosad@abcmotors.ee

Tarvi Saar
Tarvi Saar Keretööde nõunik

Tallinn 674 7774
keretood@abcmotors.ee

Jarmo Mitt
Jarmo Mitt Keretööde nõunik

Tallinn +372 674 7774
keretood@abcmotors.ee

Aivar Kubjas
Aivar Kubjas Teenindusjuht

Tallinn 674 7771
aivar.kubjas@abcmotors.ee

Administratsioon

+372 674 7700

Martin Uudla
Martin Uudla Tegevjuht

Tallinn 674 7701
martin.uudla@abcmotors.ee

Elen Pihlap
Elen Pihlap Pearaamatupidaja

Tallinn 674 7702
elen.pihlap@abcmotors.ee

Indrek Luberg
Indrek Luberg Turundusjuht

Tallinn 674 7709
indrek.luberg@abcmotors.ee

Jane Saliste
Jane Saliste Turundusspetsialist

Tallinn 6747712
jane.saliste@abcmotors.ee

Ethel-Maria Liiva
Ethel-Maria Liiva Ostujuht

Tallinn 674 7703
ethel.liiva@abcmotors.ee

Ave Uusalu
Ave Uusalu Logistika- ja planeerimisjuht

Tallinn 674 7705
ave.uusalu@abcmotors.ee

Kaidi Haapsal
Kaidi Haapsal Andmehaldur

Tallinn 674 7717
kaidi.haapsal@abcmotors.ee

Rain Raun
Rain Raun Transpordispetsialist

Tallinn 674 7706
rain.raun@abcmotors.ee

ABC Motors AS - Keretöökoda

Aia põik 2, 76902 Harku alevik, Harjumaa

Broneeri teenindus

Teenindus ja hooldus

372 674 7774

E-R
09.00 - 18.00

Tarvi Saar
Tarvi Saar Keretööde nõunik

Tallinn 674 7774
keretood@abcmotors.ee

Jarmo Mitt
Jarmo Mitt Keretööde nõunik

Tallinn +372 674 7774
keretood@abcmotors.ee

ABC Motors AS - Kasutatud autod

Kadaka tee 72a, 12618 Tallinn

Broneeri proovisõit Võta ühendust

Kasutatud autode müük

+372 624 0420

E-R
9.00 -18.00
L
10.00 -15.00

Stanislav Malõšev
Stanislav Malõšev Kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn
5550 1626
stanislav.malosev@abcmotors.ee

Filipp Vinograd
Filipp Vinograd Kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn
5300 3802
filipp.vinograd@abcmotors.ee

Sven Raudmets
Sven Raudmets Kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn 624 0429
504 1657
sven.raudmets@abcmotors.ee

Raivam Rand
Raivam Rand Kasutatud autode ostuspetsialist

Tallinn 526 7021
raivam.rand@abcmotors.ee

Markkus Oliver Mets
Markkus Oliver Mets Kasutatud autode ostujuhi assistent

Tallinn
markkus.mets@abcmotors.ee

Administratsioon

+372 624 0420

Giina Lissmann
Giina Lissmann Administratiivjuht

Tallinn 624 0420
5663 0423
giina.lissmann@abcmotors.ee

Margus Tammsaar
Margus Tammsaar Müügijuht

Tallinn 624 0425
5663 7789
margus.tammsaar@abcmotors.ee

Pereauto OÜ

Automüük ja teenindus

+372 447 7300

E-R
8.30 - 18.00
L
kokkuleppel

Rael Autokeskus OÜ

Automüük ja teenindus

+372 433 0980

E-R
8.00 - 17.00

Kasutatud autode müük

+372 433 0980

E-R
9.00 - 18.00
L
9.00 - 14.00

Tradilo OÜ

Tallinna mnt 73

Broneeri teenindus Broneeri proovisõit

Teenindus

+372 473 1383; fax: + 372 473 1037

E-R
8.00 - 18.00
L
kokkuleppel

Varuosade müük

+372 473 1383; fax: + 372 473 1037

E-R
8.00 - 18.00
L
9.00 - 15.00

Automüük

+372 473 1383; fax: + 372 473 1037

E-R
9.00-18.00
L
10.00 - 15.00

OÜ Wiru Auto

Automüük ja teenindus

+372 329 5560

E-R
8.00 - 17.00
L
9.00 - 15.00