Контакты

ABC Motors AS - Renault' ja Dacia esindus

Autode müük

+372 674 7700

E-R
9.00 -18.00
L
10.00 -15.00

Hannes Aro
Hannes Aro

Tallinn
тел.: +372 674 7714
Mob: +372 5865 0670
hannes.aro@abcmotors.ee

Madis Lind
Madis Lind

Tallinn
тел.: +372 674 7753
Mob: +372 505 8575
madis.lind@abcmotors.ee

Aleksander Koorits
Aleksander Koorits

Tallinn
тел.: +372 674 7744
Mob: +372 5887 1701
aleksander.koorits@abcmotors.ee

Veljo Roosimaa
Veljo Roosimaa

Tallinn
тел.: +372 674 7745
Mob: +372 526 9999
veljo.roosimaa@abcmotors.ee

Martin Gustavson
Martin Gustavson

Tallinn
тел.: +372 674 8778
Mob: +372 516 2666
martin.gustavson@abcmotors.ee

Toomas Soosalu
Toomas Soosalu

Tallinn
тел.: +372 674 7740
toomas.soosalu@abcmotors.ee

Reelika Pukk
Reelika Pukk

Tallinn
тел.: +372 674 7700
reelika.pukk@abcmotors.ee

Teenindus ja hooldus

+372 674 7700

E-R
7:45 -18.00

Oliver Orunurm
Oliver Orunurm

Tallinn
тел.: +372 674 7772
oliver.orunurm@abcmotors.ee

Erko Martinson
Erko Martinson

Tallinn
тел.: 674 7773
erko.martinson@abcmotors.ee

Robert Truve
Robert Truve

Tallinn
тел.: 674 7775
robert.truve@abcmotors.ee

Edvig Arm
Edvig Arm

Tallinn
тел.: 674 7776
edvig.arm@abcmotors.ee

Tarvi Saar
Tarvi Saar

Tallinn
тел.: 674 7774
Mob: tarvi.saar@abcmotors.ee

Jarmo Mitt
Jarmo Mitt

Tallinn
тел.: +372 674 7774
jarmo.mitt@abcmotors.ee

Aivar Kubjas
Aivar Kubjas

Tallinn
тел.: 674 7771
aivar.kubjas@abcmotors.ee

Администрация

Martin Uudla
Martin Uudla

Tallinn
тел.: 674 7701
martin.uudla@abcmotors.ee

Indrek Luberg
Indrek Luberg

Tallinn
тел.: 674 7709
indrek.luberg@abcmotors.ee

Jane Saliste
Jane Saliste

Tallinn
тел.: 6747712
jane.saliste@abcmotors.ee

Ethel-Maria Liiva
Ethel-Maria Liiva

Tallinn
тел.: 674 7703
ethel.liiva@abcmotors.ee

Ave Uusalu
Ave Uusalu

Tallinn
тел.: 674 7705
ave.uusalu@abcmotors.ee

Kaidi Haapsal
Kaidi Haapsal

Tallinn
тел.: 674 7717
kaidi.haapsal@abcmotors.ee

Rain Raun
Rain Raun

Tallinn
тел.: 674 7706
rain.raun@abcmotors.ee

Abc Motors AS - Keretöökoda

Aia põik 2, Harku alevik, Harku vald, Harjumaa

Записаться на сервис

Teenindus ja hooldus

372 674 7774

E-R
09.00 - 18.00

Tarvi Saar
Tarvi Saar

Tallinn
тел.: 674 7774
tarvi.saar@abcmotors.ee

Jarmo Mitt
Jarmo Mitt

Tallinn
тел.: +372 674 7774
jarmo.mitt@abcmotors.ee

ABC MOTORS AS

Kadaka tee 72a

Записаться на тест-драйв Свяжитесь с нами

Время работы:

Пн - Пт
9:00 - 18:00
Сб.
10.00-15.00

Kasutatud autode müük

+372 624 0420; fax: +372 624 0422

E-R
9.00 -18.00
L
10.00 -15.00

Stanislav Malõšev
Stanislav Malõšev

Tallinn
тел.:
Mob: 5550 1626
stanislav.malosev@abcmotors.ee

Filipp Vinograd
Filipp Vinograd

Tallinn
тел.:
Mob: 5300 3802
filipp.vinograd@abcmotors.ee

Sven Raudmets
Sven Raudmets

Tallinn
тел.: 624 0429
Mob: 504 1657
sven.raudmets@abcmotors.ee

Raivam Rand
Raivam Rand

Tallinn
тел.: 526 7021
raivam.rand@abcmotors.ee

Markkus Oliver Mets
Markkus Oliver Mets

Tallinn
тел.:
markkus.mets@abcmotors.ee

Administratsioon

Giina Lissmann
Giina Lissmann

Tallinn
тел.: 624 0420
Mob: 5663 0423
giina.lissmann@abcmotors.ee

Margus Tammsaar
Margus Tammsaar

Tallinn
тел.: 624 0425
Mob: 5663 7789
margus.tammsaar@abcmotors.ee

Pereauto OÜ

Automüük ja teenindus

+372 447 7300

E-R
8.30 - 18.00
L
kokkuleppel

Rael Autokeskus OÜ

Automüük ja teenindus

+372 433 0980

E-R
8.00 - 17.00

Kasutatud autode müük

+372 433 0980

E-R
9.00 - 18.00
L
9.00 - 14.00

Tradilo OÜ

Tallinna mnt 73

Записаться на сервис Записаться на тест-драйв

Teenindus

+372 473 1383; fax: + 372 473 1037

E-R
8.00 - 18.00
L
kokkuleppel

Varuosade müük

+372 473 1383; fax: + 372 473 1037

E-R
8.00 - 18.00
L
9.00 - 15.00

Automüük

+372 473 1383; fax: + 372 473 1037

E-R
9.00-18.00
L
10.00 - 15.00

OÜ Wiru Auto

Automüük ja teenindus

+372 329 5560

E-R
8.00 - 17.00
L
9.00 - 15.00